Publikováno

Dětské koberce podporují dětskou fantazii

Nadešel čas pro vybudování dětského pokoje pro Vaše děti a stále nemáte vybraný dětský koberec? Nevadí, s jeho výběrem Vám pomůže společnost Vopi. Dříve než navštívíte naše webové stránky www.vopi.cz, měli byste mít rozmyšleno nejen, kde budete koberec používat, ale také jakou funkci by měl plnit a co od něj vlastně očekáváte.

Dnešní trh s kusovými i dětskými koberci umožňuje vybrat si ze širokého spektra nejrůznějších pestrých barev i materiálů. Velký výběr na koberce má zejména druh používaného vlákna a konstrukce vlasu. K cenově levnějším kobercům patří koberce z umělého vlákna. Naopak koberce z přírodního vlákna jsou často dražší, avšak mnohem kvalitnější. Koberce s konstrukcí střiženého vlasu se lépe udržují, a proto jsou ideální pro pokrývku podlahy především v dětském pokoji. Při výběru koberce Vám pomohou rozhodnout se symboly, které najdete na rubové straně. Také společnost Vopi poskytuje kompletní informace ke každému svému zboží. Před dětskou postýlku Vašich ratolestí můžete nechat položit příjemný kruhový koberec s veselými motivy. Právě takový koberec umožní Vašemu dítěti komfort při vstávání z postele a zároveň bosé nožičky nebudou na chladné podlaze.

Dětské kusové koberce oceníte také ve chvíli, kdy si Vaše děti budou chtít hrát na zemi. Navíc koberec tlumí zvuky. Dětské koberce od Vopi rozvíjí a podporují také dětskou fantazii. V nabídkovém katalogu najdete koberce plné pohádkových témat, Disney příběhů i motivem infrastruktur měst, moří a farem. Starším dětem můžete do pokoje nechat položit dětský koberec s motivem dresu Messiho i dětských společenských her.

[wcbox_slider id=’11346′]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *