O nás

Vážené dámy, vážení pánové.

Vítejte na naší webové prezentaci. Webová prezentace je velmi intuitivní a propojená s e-shopem.

Věříme tak, že po shlédnutí nabídky našich českých kvalitních výrobků budete nadšení a navštívíte náš e-shop.

A něco málo k naší společnosti.

Vážíme si každého zákazníka, který i v dnešní době upřednostňuje kvalitu, serióznost a spolehlivost českého výrobce před výrobky s možná nižší cenou, ale neznámým původem, špatným nebo žádným servisem a v některých případech až alarmující kvalitou.

Každý člověk je jedinečný, je osobitý a to je právě pro nás výzva.

My nechceme měnit Váš životní styl, ale chceme mu naše výrobky přizpůsobit – tvarem, velikostí, vybraným materiálem, barvou, funkčností a celou řadou dalších aspektů, které ovlivňují Váš život a dělají ho právě takový, jaký Vy sami chcete.

Tedy pokud si vyberete český výrobek kde Vám nevyhovuje potah, barva či jiné specifikace, tak ji pro Vás vyrobíme přesně, dle Vašich představ. A za velmi příznivou cenu. .

Rádi Vám ukážeme a vysvětlíme výhody jednotlivých potahových materiálů, klady a zápory použití kůže nebo látky, ale vždy to v konečném důsledku budete právě Vy, kteří rozhodnete o tom, co je Vám příjemné, blízké a jak bude Váš domov, Váš svět, vypadat. A tak je to v naprostém pořádku. Naše firma může být jen průvodcem na cestě k Vašemu spokojenému bydlení, pohodlnému a příjemnému sezení v našich výrobcích.

Navíc pro Vás máme přidané hodnoty k zakoupenému zboží. Dovezeme zakoupený výrobek přímo k Vám. Odvezeme starý nábytek zdarma, popřípadě ho po dohodě vykoupíme. Zajistíme okamžitý servis v případě jakéhokoliv problému, či možné reklamace, která nikdy nenastane. Poskytneme zdarma služby architekta, který Vám potvrdí či vyvrátí Vaše vize a popřípadě nabídne jiné řešení.

Luxus dnes není jen pro bohaté a známé a neznamená jen vysokou cenu, ale je to především správná a vkusná kombinace materiálů, barev a funkčnosti.

A věřte, že pokud k nám dorazíte, do naší kamenné prodejny nábytku nebo nakoupíte přes e-shop, tak nebudete litovat.